Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 290,00 zł

Lampy p/mgielne przednie

Bezpieczeństwo to główny czynnik mobilizujący każdego kierowcę do dbania o właściwy stan techniczny pojazdu. Dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne wymagają zmiany oświetlenia na specjalistyczne, przystosowane do sytuacji. Dlatego zniszczone lampy przeciwmgielne przednie narażają na utratę widoczności podczas mgły.

Lampy p/mgielne przednie

Aktywne filtry

Przednie lampy przeciwmgielne


Elementy oświetlenia samochodu pozwalają na zapewnienie sobie i innym uczestnikom ruchu bezpieczeństwa. Na skutek uszkodzeń lub zużycia pojawia się konieczność wymiany całego elementu. Halogeny i lampy p/mgielne przednie są montowane w miejscach narażonych na kontakt ze słupkami czy drobnymi przeszkodami.


Zalety sprawnego oświetlenia


Bezpieczeństwo to główny czynnik mobilizujący każdego kierowcę do dbania o właściwy stan techniczny pojazdu. Dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne wymagają zmiany oświetlenia na specjalistyczne, przystosowane do sytuacji. Dlatego zniszczone lampy przeciwmgielne przednie narażają na utratę widoczności podczas mgły. W sklepie PowerAuto.pl znajdziesz tylko fabrycznie nowe halogeny i lampy .


Wymiana elementów oświetlenia


W przypadku uszkodzenia lampy p/mgielnej przedniej można zdecydować się na kilka rozwiązań. Wymiana na używany moduł może wiązać się z obawą o jej żywotność i jakość rzucanego światła. Również jej mocowania mogą już nie być w najlepszym stanie. Dlatego oferujemy fabrycznie nowe, wykonane zgodnie z oryginałami części oświetlenia. Ich eksploatacja jest bardzo komfortowa, a udzielana gwarancja zapewnia bezpieczeństwo.


PowerAuto.pl dla Twoich potrzeba


Bez względu na to, czy poruszasz się autem europejskim, amerykańskim czy azjatyckim przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę części zamiennych o jakości zbliżonej do oryginałów. Zajrzyj do wszystkich kategorii naszego sklepu, by przekonać się, jak wiele modeli samochodów wspieramy.